“Мистецтво лікує світ”

Проект “Мистецтво лікує світ” розпочав своє життя!
На пацієнтів славетного інституту і надалі чекатимуть дуже цікаві заходи, які організовуватиме кафедра кардіологїї Національної медичної академіїї післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика на базі Інституту кардіологіі ім.М.Д. Стражеска в лиці Марина Долженко (Maryna Dolzhenko) і організація S.T. ART Foundation.

Мистецтво лікує світ і рятує його. В цьому ми впевнені абсолютно.
Вчора на протязі усього дня в приміщення -театр приходили пацієнти і лікарі, дивуючись красі і неймовірній потужності впливу картин, що були представлені знаними українськими худоникамиIliya ChichkanShubina Masha і Оксана Левченя-Константиновская(ОЛК).
Розповідала їм про Оксану, яка є хірургом(!). Її роботи, на яких зображені клітини, мали великий успіх. Заворожені красою “Вертикальних горизонталей” Маші Шубіної, дивилися довго, не відводячи очей. Не кажучи вже про те. який успіх мали картини Іллі у наших вдячних глядачів, які слухали історію кохання зображених на них персонажів і дивувалися точності попадання їх назв, – “Справи сердечні”..
Хтось із тих лікарів, що побачив випадково монтаж, сказав:
“Так, це прекрасно. Мистецтво прийшло до нас самè. Ми іноді
не маємо для цього можливостей чи навіть впевненості в тому. що зрозуміємо те, що бачимо. Тому ви робите величезну справу і для хворих і дя всіх нас, зробивши мистецтво доступним”
Дякуючи за ці слова, хочу сказати, що ми підготували на майбутнє дуже цікаві заходи і зустрічі з митцями, які тепер будемо проводити з іще більшою заохоченістю, побачивши світло і радість в очах тих, для кого все це було організовано і втілено у життя.

Sasha Shved і Александр Заклецкий (Alex Zakletsky), дякую за роботу!
Дякую Tetiana Gick Danylchenko, яка завжди була поруч.

І величезна подяка коханій Karpa Irena, без якої не відбулося б в проекті багато важливих речей.

screen-shot-2017-01-29-at-23-37-27