Орфей на землі

francais

«ОРФЕЙ НА ЗЕМЛІ»: У ФРАНЦУЗЬКОМУ ТЕАТРІ ПОКАЖУТЬ

УКРАЇНО-ФРАНЦУЗЬКИЙ ПЕРФОРМАНС

20 грудня під французькому театрі «Монфор» (Париж) відбудеться перформанс «Орфей на Землі» у виконанні проекту StereOrpheo.

В основі нового театрально-музичного перформансу від StereOrpheo – міф про Орфея: його шлях на Землі після виходу з Пекла без Еврідіки.

Орфей повернувся на Землю в глибокій печалі, але продовжував грати, адже не міг не грати. Однак одержимі похіттю вакханки вбили його. Кажуть, що після смерті він зустрів Еврідіку. Також кажуть, що вони повернулися з Пекла разом, жили щасливо, і всього цього не було … Хто знає? Це роздуми про віддане кохання і печаль розлуки, про життя артиста, крізь призму короткого, але ємкого гастрольного періоду: ніби одного дня, ніби усього життя. Кожен з присутніх на сцені – Орфей, який грає за допомогою свого інструменту.

Україно-французький проект представляють: музикант Юрій Хусточка (екс-учасник «Океану Ельзи» та Esthetic Education, саундпродюсер альбомів групи «ДахаБраха» та ін.), актор Дмитро Ярошенко (театр ДАХ, спектакль «У дорозі» з Дені Лаваном), барабани – Андрій Надольський ( «Звуки Му», «Мегаполіс»), клавіші – Марина Вознюк ( «Мільйон копійок»), відео – Елен Абдені (відеоартістка франко-ліванського походження). Музиканти виконають орфічні гімни всіх континентів. У перформансі прозвучить поезія Алена Гінсберга, Сержіо Вієйри, Френсіса Гарта, Вільяма Блейка, Пабло Неруди, Тоні Хогланда, українські козацькі думи, сучасні хокку. Продюсер проекту – S.T. ART Foundation, Тетяна Швед (Безкоровайна).

Театр «Монфор» під керівництвом Стефана Рікорделя вже не вперше прийме у себе на сцені українських артистів. ДахаБраха і Dakh Daughters – постійні гості в «Монфор».

Раніше StereOrpheo випустили свій перший маніфест «После всех столкновений».

Контакти организаторів:

S. T. ART Foundation, Тетяна Швед (Безкоровайна)